O firmie UkrKovkaO firmie

Nasza firma już ponad 15 lat cieszy swoich klientów pięknymi, jakościowymi i niezawodnymi kutymi wyrobami. W ciągu tego okresu wewnątrz firmy został stworzony zwarty zespół składający się z kilkanastu kowali, większość z których pracuje w pracowni od samego początku.

Na początku naszej drogi twórczej pracowaliśmy tylko na rynku Ukrainy, ale już w 2011 roku wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ogrodzenie schodowe do Niemiec, co posłużyło punktem wyjściowym do wejścia na rynek Unii Europejskiej. W ciągu kilku lat pracy na rynku Europy doszliśmy do wniosku że jesteśmy jedną z niewielu firm, która może wyprodukować wyroby kute za stosunkową niewysoką cenę.

Zaletą naszej firmy jest to, że my niejednokrotnie produkowaliśmy wyroby kute, z czego zrezygnowali inni producenci ze względu na złożoność procesu ich produkcji.

W naszych halach o powierzchni ponad 2000 m2 złożone z punktu widzenia konstrukcji obiekty (schody, daszki itd.) ustawiane są w skali realnej, co umożliwia minimalizację błędów podczas montażu. Jako przykład na dole przedstawiono produkcję kutych poręczy (balustrad) w hali.